Program

torsdag 30 oktober

Studentersamfunnet: Likestilling også for menn.
18:00 - Møte, Foredrag - Kvarteret
Tapastorsdag
18:00 - Featured, Pub, Vorspiel, Middag, Café - Stjernesalen

fredag 31 oktober

Film: Evil Dead/Hana
19:00 - Kino, Featured - Tivoli
b0ka @ TEGLVERKET
21:00 - Konsert, Featured, Pub, Vorspiel - Teglverket
Halvtimen
22:30 - Lounge, Featured, Pub - Halvtimen
Stjernegulv
23:00 - Klubb, Featured, Pub, Vorspiel - Stjernesalen

lørdag 1 november

HALLOWEEN-HELHUS
20:00 - Konsert, Klubb, Featured, Helhus, Vorspiel, DJ - Kvarteret
Spøkelseshus
20:00 - Featured, Helhus - Speilsalen
Halloween-Quiz
20:30 - Quiz, Helhus - Speilsalen
Halvtimen
22:30 - Lounge, Featured, Pub - Halvtimen
RF og We Are Borg presenterer: Tobtok // Mybrotherandy // Fugu Beats
23:00 - Konsert, Featured, Helhus, DJ - Kvarteret
Stjernegulv
23:00 - Klubb, Featured, Pub, Vorspiel - Stjernesalen
Supermale
23:00 - Konsert - Teglverket
Aiming for Enrike
00:00 - Konsert, Helhus - Teglverket

mandag 3 november

Mikromandag
17:00 - Featured, Pub - Grøndahls flygel- og pianolager

tirsdag 4 november

Upop: Når born blir drepne
18:00 - Møte, Foredrag - Teglverket
Kvarteret-quiz
20:00 - Quiz, Featured - Stjernesalen

onsdag 5 november

Kultur: Et spill for galleriet
18:00 - Møte, Foredrag - Teglverket
Brettspillonsdag
19:00 - Featured, Brettspill - Stjernesalen
Micetro
20:00 - Improteater - Storelogen
Samklanfunnet: Kveldstur til Copacabana
20:00 - Konsert - Kvarteret

torsdag 6 november

Tapastorsdag
18:00 - Featured, Pub, Vorspiel, Middag, Café - Stjernesalen
Åpen scene
19:00 - Åpen Scene - Storelogen
Egil Olsen
21:00 - Konsert, Stand-up - Teglverket

fredag 7 november

Halvtimen
22:30 - Lounge, Featured, Pub - Halvtimen
NELSON CAN @ TEGLVERKET
22:30 - Konsert, Featured, Pub, Vorspiel - Teglverket
Stjernegulv
23:00 - Klubb, Featured, Pub, Vorspiel - Stjernesalen

lørdag 8 november

Stormfulle Høyder
19:00 - Teater - Tivoli
Halvtimen
22:30 - Lounge, Featured, Pub - Halvtimen
Stjernegulv
23:00 - Klubb, Featured, Pub, Vorspiel - Stjernesalen

mandag 10 november

Mikromandag
17:00 - Featured, Pub - Grøndahls flygel- og pianolager
FINALE: Dansegallaen Svingom
20:00 - Møte, Featured - Storelogen

tirsdag 11 november

UFLAKKS presenterer: KAKKMADDAFAKKA
19:00 - Konsert, Featured - Teglverket
Kvarteret-quiz
20:00 - Quiz, Featured - Stjernesalen

onsdag 12 november

Brettspillonsdag
19:00 - Featured, Brettspill - Stjernesalen

torsdag 13 november

Tapastorsdag
18:00 - Featured, Pub, Vorspiel, Middag, Café - Stjernesalen
Lamark
21:00 - Konsert - Teglverket